SANIMED Anti-Struvite Cat

SANIMED Anti-Struvite 

on saadaval 100 grammis (kotikeses), 1,5 kg ja 4,5 kg pakendis 

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel.

SANIMED Anti-Struvite

SANIMED Anti-Struvite on täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud kassidele, mis on loodud struviidikristallide ladestuste lahustamiseks kuseteedes. 

Näidustused

  • Struviidikristallide ladestumine
  • Idiopaatiline tsüstiit
  • Kaltsiumoksalaatide ladestumise profülaktika

Uriinis moodustund struviitkristallid ladestuvad urinaartraktis ja võivad moodustada põiekive. See põhjustab kuseteede ärritust ja põletikku ning võib viia kusejuha ummistuseni. SANIMED Anti-Struvite aitab vähendada kristallide hulka uriinis ning ennetab nende ladestumist, muutes uriini happelisemaks. 

SANIMED Anti-Struvite

  • Vähendab struviidikristallide ja kivide tekke ohtu, alandades uriini pH-taset
  • Madal magneesiumi, valgu ja fosfori tase vähendab struviidikristallide ladestumise ohtu
  • Madal kaltsiumi ja valgu sisaldus aitab aeglustada kaltsiumoksalaatide ladestumist
  • Nii ennetab kui lahustab struviidikristallide ladestusi
  • Sobib toitmiseks pikema perioodi jooksul

SANIMED Anti-Struvite on saadaval nii kuivtoidu kui kilepakendis konservina. Mõlema variandi koostis on sama ja neid võib omavahel varieerida. 

Struviidi vähendamine ja lahustamine

SANIMED Anti-Struvite sisaldab optimaalses koguses uriini happelisemaks muutvaid aineid ning hoiab uriini pH tasemel 6.2. Selline pH tase tagab parima struviidikristallide vastase toime, tekitamata uriini ülihappesust. Ravitoidu madal magneesiumi, ammooniumi ja fosfaatide tase hoiab vastavad näitajad madalad ka uriinis, mis tagab struviidikristallide lahustamise ning aitab vältida edasist ladestumist. SANIMED Anti-Struvite on sobilik nii mitte-obstruktiivse struviitse urolitiaasi diagnoosiga patsientidele kui neile kassidele, kellel on kalduvus struviidikristallide ladestumise kordumisele. SANIMED Anti-Struvite koostis vähendab kaltsiumoksalaat-urolitiaasi tekkeriski. Ravitoit on madala kaltsiumi- ja glütsiinisisaldusega. 

 

Toitmisjuhised:

Kassil peab kogu aeg olema ligipääs puhtale värskele joogiveele. Päevane soovitatav toidukogus peaks olema jaotatud kahe või enama toidukorra peale. Järgige toitmissoovitusi, kuid jälgige oma kassi konditsiooni ning korrigeerige vajadusel söödetavaid toidukoguseid, et hoida kassi optimaalset kehakaalu. 

Koostis

Riis, loomne rasv (veis, lind), mais, loomse valgu ekstrakt, oder, kartulitärklis, maisigluteen, nisu, kartulivalk, veetustatud lambaliha, veetustatud linnuliha, pärm, mineraalained, hüdrolüüsitud kanamaks, kalaõli (lõheõli), tselluloos, taimne rasv, veetustatud hemoglobiin 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Anti-Struvite Cat
Average rating:  
 0 reviews