SANIMED Anti-Struvite pouch

SANIMED Anti-Struvite

100 grammis (kotikeses)

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel.

SANIMED Anti-Struvite

SANIMED Anti-Struviteon täiskasvanud kassidele mõeldud täistoit, mille otstarve on toetada struviidikivide lahustumist.

Toitmissuunised. Andke seda dieettoitu ainsa toiduna või kombineerige seda kuivtoiduga SANIMED Anti-Struvite. Järgige toitmiskava ning kohandage seda, kui see on vajalik kassi kehakaalu säilitamiseks. Päevane toidukogus tuleb jagada kaheks või enamaks toidukorraks. Selle dieettoidu soovituslik kasutusaeg on 5 kuni 12 nädalat. Hinnake oma kassi seisundit regulaarselt ning veenduge, et tagatud oleks juurdepääs värskele ja puhtale joogiveele. Enne toote kasutamist on soovitatav pöörduda loomaarsti poole.

Koostis:kanasüda, kanapugu, kartul, kanarasv, seakops, riis, mineraalained, kalaõli, kaaliumtsitraat.

Analüütiline koostis: toorvalk 7,5%, kogu rasv 9%, kogu kiud 0,9%, kogu tuhk 2,1%, niiskus 73%, kaltsium 0,18%, fosfor 0,14%, naatrium 0,1%, kaalium 0,23%, magneesium 0,03%, kloriid 0,29%, väävel 0,22%, tauriin 0,15%, eikosapentaeenhape 0,18%, dokosaheksaeenhape 0,15%. Lisaained kg kohta.

Toidulisandid:A-vitamiin 3000 RÜ, D3-vitamiin 200 RÜ, E-vitamiin 280 mg, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 15 mg, mangaan (mangaan-II-sulfaatmonohüdraat) 3 mg, vask (vasksulfaatpentahüdraat) 1,5 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) 0,75 mg, tauriin 1,5 g, DL-metioniin 2 g.

Zootehnoloogilised lisaained (uriini pH vähendamiseks): ammooniumkloriid 1,4 g.

SANIMED toodete valmistamisel ei ole kasutatud kunstlikke maitseparandajaid ega värvaineid. Parim enne kuupäeva, partiinumbri ja registreerimisnumbri leiate koti tagaküljelt. Hoidke jahedas ja kuivas kohas. Puhastage söögi- ja jooginõusid regulaarselt. Ainult loomaarsti retseptiga. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Anti-Struvite pouch
Average rating:  
 0 reviews