SANIMED Anti-Struvite

SANIMED Anti-Struvite

on saadaval 3 kg ja 12,5 kg pakendis

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Anti-Struvite for Dogs

SANIMED Anti-Struvite on täisväärtuslik ravitoit koertele, mis on loodud struviidikristallide ladestuste lahustamiseks kuseteedes.

Näidustused

  • Struviidi kristallid​

Struviit on kristallide moodustumine, mis koosnevad kusepõies olevast magneesiumist, ammooniumist ja fosfaadist. Kui need kristallid kokku kleepuvad, võivad nad moodustada kusepõie kivid. Kusepõie kivid on väga valusad ja võivad olla uriini blokeerimise korral eluohtlikud. On erinevaid tüüpe kristalle ja kusepõie kive. Struviit on kõige levinum tüüp ja mõjutab nii koeri kui ka kasse.

SANIMED Anti-Struvite for Dogs

  • aitab lahustada struviidikristalle ja ennetab ladestumist oma uriini hapustava toime tõttu
  • madala magneesiumisisalduse tõttu vähendab magneesiumi kontsentratsiooni uriinis
  • Vähendab fosfori kontsentratsiooni uriinis, kuna sisaldab vähese koguse kättesaadavat fosforit
  • Vähendab ammoniaagi kontsentratsiooni uriinis vähese valgusisalduse tõttu
  • aitab vähendada kaltsiumoksalaadi moodustumist madala kaltsiumi ja valgusisalduse tõttu

Struviidi lahustamine ja selle tekke vähendamine 

Üks osa struviiti põdevate patsientide ravist on sobiv ravitoit, millega lahustatakse olemasolevad struviidikristallid ja -kivid ning ennetatakse nende uuesti tekkimist.
Dieedi eesmärk on muuta uriini koostist, nii et selle pH langeks alla 6,5, ja vähendada struviidi koostisosade kontsentratsiooni. SANIMED Anti-Struvite’i kasutamisega saavutatakse uriini 

keskmiseks pH-ks 6,1. See uriini pH-väärtus aitab ennetada struviidi tekkimist ja lahustada juba tekkida võinud struviidi. Lisaks on SANIMED Anti-Struvite’il vähene magneesiumi-, fosfori- ja valgusisaldus, mis aitab vähendada magneesiumi, ammoniaagi ja fosdaadi konsentratsiooni uriinis. 

Söötmisjuhis

Allpool esitatud toitumisplaan näitab, kui palju toitu koerale tuleb anda. Toitumisplaan põhineb keskmistel väärtustel. Sel põhjusel pööra alati tähelepanu oma koera seisundile ja kohandage vastavalt toidu kogust.

Veenduge, et koeral oleks juurdepääs puhta joogiveele

Koostis

Oder, maisitärklis, loomne rasv (lind, veis), riis, veetustatud linnuliha, loomse valgu ekstrakt, taimne rasv, täismunapulber, kalaõli (lõheõli), hüdrolüüsitud kanamaks, pärm, tselluloos, mineraalained 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Anti-Struvite
Average rating:  
 0 reviews