SANIMED Hypoallergenic DR Worst

SANIMED Hypoallergenic DR 

400 g (vorst),

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Hypoallergenic DR Dog

SANIMED Hypoallergenic DR sausageon täiskasvanud koertele mõeldud dieet-täistoit, mille otstarve on vähendada allergiaid ja teatud koostisainete ja/või toitainete talumatust. Selle toidu loomse valgu allikas on täielikult pardiliha, et vähendada toiduallergia ja/või toidutalumatuse sümptomeid. Seda toitu võib anda täistoidu või maiusena. 

Toitmissuunised. Andke seda dieettoitu ainsa toiduna või kombineerige seda kuivtoiduga SANIMED Hypoallergenic DR. Enne kasutamist pidage nõu loomaarstiga. Järgige tabelis toodud toitmiskava. Soovituslik kasutusaeg on 3 kuni 8 nädalat. Kui talumatusnähud kaovad, võib seda toitu kasutada katkematult. Hinnake oma koera seisundit regulaarselt ja veenduge, et tagatud oleks juurdepääs värskele ja puhtale joogiveele. 

Koostis:pardiliha (75%), riis (11%), lambarasv, mineraalained, tselluloos. 

Analüütiline koostis: toorvalk 12,5%, kogu rasv 9%, kogu kiud 0,9%, kogu tuhk 5,5%, niiskus 63%, linoolhape 0,9%, alfa-linoleenhape 0,15%. 

Lisaained kg kohta.Toidulisandid: A-vitamiin 7000 RÜ, D3-vitamiin 700 RÜ, E-vitamiin 40 mg, raud (raudsulfaatmonohüdraat) 46,3 mg, mangaan (mangaanoksiid) 30,9 mg, tsink (tsinkoksiid) 46,3 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) 1,1 mg, seleen (naatriumseleniit) 0,2 mg. Looduslike säilitusainetega.

Hoidke avamata toodet kuivas kohas toatemperatuuril. Avatud toodet võib hoida külmkapis kaks päeva.  

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Hypoallergenic DR Worst
Average rating:  
 0 reviews