SANIMED Hypoallergenic LR Worst

SANIMED Hypoallergenic LR 

400 g (vorst)

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Hypoallergenic LR

SANIMED Hypoallergenic LR sausageon koertele mõeldud dieet-täistoit, mille otstarve on vähendada allergiaid ja teatud koostisainete ja/või toitainete talumatust. Selle dieettoidu loomse valgu allikas on täielikult lambaliha, et vähendada toiduallergia ja/või toidutalumatuse sümptomeid. Seda vorsti võib anda täistoidu või maiusena. 

Toitmissuunised. Andke seda toitu ainsa toiduna või kombineerige seda kuivtoiduga SANIMED Hypoallergenic LR. Enne kasutamist pidage nõu loomaarstiga. Järgige tabelis toodud toitmiskava. Soovituslik kasutusaeg on 3 kuni 8 nädalat. Kui talumatusnähud kaovad, võib seda toitu kasutada katkematult. Hinnake oma koera seisundit regulaarselt ja veenduge, et tagatud oleks juurdepääs värskele ja puhtale joogiveele. Enne toote kasutamist on soovitatav pöörduda loomaarsti poole. 

Koostis: lambaliha (53%), riis (14%), lambarasv, mineraalained, tselluloos, lõheõli, linaseemneõli.

Analüütiline koostis: toorvalk 10,7%, kogu rasv 11,9%, kogu kiud 0,9%, kogu tuhk 3,8%, niiskus 61,2%, linoolhape 0,81%, alfa-linoleenhape 0,12%, eikosapentaeenhape 0,025%, dokosaheksaeenhape 0,025%. 

Lisaained kg kohta.Toidulisandid: A-vitamiin 10 000 RÜ, D3-vitamiin 1000 RÜ, E-vitamiin 60 mg, raud (raudsulfaatmonohüdraat) 65,7 mg, mangaan (mangaanoksiid) 43,8 mg, tsink (tsinkoksiid) 65,7 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) 1,6 mg, seleen (naatriumseleniit) 0,22 mg. Looduslike säilitusainetega.

Hoidke avamata toodet kuivas kohas toatemperatuuril. Avatud toodet võib hoida külmkapis kaks päeva.  

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Hypoallergenic LR Worst
Average rating:  
 0 reviews