SANIMED Hypoallergenic LR

SANIMED Hypoallergenic LR

on saadaval 400 g (vorst),
3 kg ja 12,5 kg pakendis 

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Hypoallergenic LR

SANIMED Hypoallergenic LR on täisväärtuslik ravitoit koertele, mis on loodud toiduallergiate ja/või -talumatuse vähendamiseks. 

Kui koeral esineb ülitundlikkust ühe või mitme toidu koostisosa suhtes, võib tegemist olla allergia või talumatusega. 

Näidustused

  • Allergia või talumatus tavatoidu koostisosade suhtes
  • Koliit
  • Lahjast (konserv) toidust põhjustatud seedetraktihaigused

SANIMED Hypoallergenic LR

  • Aitab vähendada allergilisi reaktsioone tänu ühele loomse proteiini allikale (lammas) ning hüpoallergeenilistele taimsetele valkudele.
  • Vähendab põletikku, punetust ja sügelust.
  • Toetab mao- ja seedetrakti haiguste ravi tänu kergesti seeditavale proteiinile ja süsivesikutele

Toidutalumatus

Toidutalumatusega koertel esineb sageli nahanähtusid (sügelus, punetus, paistetus, kratsimine) ning seedetrakti talitlushäireid (oksendamine, puhitus, kõhulahtisus). Toidutalumatust saab diagnoosida vaid välistamisdieedi abil, võttes looma menüüst välja teatud toiduaine ja jälgides organismi reaktsiooni menüümuutusele. 

SANIMED Hypoallergenic LR on saadaval nii kuivtoidu kui  ka vorstina. SANIMED Hypoallergenic LR vorsti niiskusesisaldus on vaid 61%, mistõttu seda tuleb võrreldes 80% niiskusesisaldusega konservidega anda vähem. SANIMED Hypoallergenic LR vorst ja kuivtoit on võrdväärse toime ja efektiivsusega ning neid võib omavahel vahetada. 

Allpool lisateave toitmissoovituste kohta. Saadaval ka pardilihaga loomse proteiini allikana (vt SANIMED Hypoallergenic DR). 

Toitmisjuhised: 

Allolevad toidukoguse soovitused põhinevad keskmistel näitajatel. Jälgi alati hoolikalt oma koera konditsiooni ja kohanda toidukogused vastavalt koera seisundile.

Koostis:

Kuivtoit: riis, mais, veetustatud lambaliha, kuivatatud peedimass, loomne rasv (veis), pärm, mineraalained, päevalilleõli, hüdrolüüsitud kanamaks (0,7%), kalaõli (lõheõli), linaseemneõli 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Hypoallergenic LR
Average rating:  
 0 reviews