SANIMED Intestinal

SANIMED Intestinal

on saadaval 1,5, 3 kg ja 12,5 kg pakis 

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Intestinal 

SANIMED Intestinal on täisväärtuslik ravitoit koertele alates 14. elunädalast, mis on loodud leevendama akuutsest alatoitumusest ja toitainete imendumishäiretest tingitud vaevusi. SANIMED Intestinal koostisosad on kergesti seeditavad, toit on vähendatud rasvhapetesisaldusega, suurendatud on elektrolüütide sisaldust. Ravitoidud on hüpoallergeensed, sisaldavad väiksel hulgal kiudaineid ja lisatud lõheõli, beeta-1.3/1.6-glükaani ja tseoliiti. 

Näidustused 

  • Ägedad ja kroonilised seedetrakti talitlushäired.
  • Allergia ja toidutalumatus.
  • Aitab üle saada imendumishäiretest soolestikus.
  • Aitab leevendada toidutalumatust – ainus loomsete valkude allikas on putukas.
  • Kergesti seeditavad proteiinid ja süsivesikud ning mõõdukas rasvasisaldus soodustavad toitainete imendumist.
  • Toetab immuunsust ning pärsib põletikulisi protsesse.
  • Aitab taastada elektrolüütide taset.
  • Koertele alates 14. elunädalast. 

Kergestiomastatavad valgud ja süsivesiku

SANIMED Intestinal tootesari sisaldab kergestiseeduvaid valke ja süsivesikuid. See hõlbustab aminohapete ja glükoosi omastamist puuduliku imendumise korral, soodustab seedetrakti limaskesta taastumist, seedeproduktide eemaldumist soolestikust ning vähendab düsbioosi ja kõhulahtisuse tekkimise võimalust. Seedimata valgud lagundatakse jämesooles, kus tekkivad laguproduktid on vähem toksilised. Lisaks sisaldab SANIMED Intestinal väikeses koguses seedumatut kiudainet, mis teeb toidu kergestiseeditavaks. 

Küülikuliha loomse proteiini allikana 

SANIMED Intestinal tootesarja ainus loomse proteiini allikas on küülikuliha, mis vähendab märkimisväärselt allergiliste reaktsioonide riski. See on ravitoit gluteeni- ja piimatalumatuse puhuks. Soodustab taastumist ning aitab ennetada gluteenitalumatusest tingitud soolehaigusi. Soolestiku limaskesta atroofia korral on laktoosi lagundamise võime vähenenud.

Selle sarja tooteid iseloomustab kõrgendatud naatriumi- ja kaaliumisisaldus, et kompenseerida elektrolüütide kadu. Kõhulahtisuse korral kaotavad koerad tavapärasest enam naatriumi ja kaaliumi.

Lõheõli ja beeta-glükaanid pärsivad põletikulisi protsesse soolestikus. Lõheõli on põletikuvastase toimega eikosapentaeenhappe rikas. Pärmibakteri rakuseintes sisaldub beeta-1.3/1.6-glükaan, mille tarbimine võimendab immuunvastust ning aitab lühendada kõhulahtisuse kestust ja leevendada kliinilisi sümptomeid.

Zeoliit absorbeerib liigset vett seedekulglas ja seob mürgiseid komponente, mis võivad põhjustada liigset vee väljavoolu seedekulglas. Tseoliit koosneb kõrge poorsusega lahustumatutest mineraalsooladest, 50% selle mahust on absorbentne. 

Parim enne kuupäeva, partiinumbri ja registreerimisnumbri leiate koti tagaküljelt. Hoidke jahedas ja kuivas kohas. Puhastage söögi- ja jooginõusid regulaarselt. Ainult loomaarsti retseptiga. 

Toitmisjuhised:

Allolevad toidukoguse soovitused põhinevad keskmistel näitajatel. Jälgi alati hoolikalt oma koera konditsiooni ja kohanda toidukogused vastavalt koera füüsilisele seisundile. 

Koostis: rice, peaprotein isolate, dehydrated insect (13%), potatostarch, minerals, animal fat (poultry), fish oil, dried beetpulp, hydrolysed chickenliver, yeast extract (source of beta-glucans) 0.08%.

Dry feed crude protein (%)24.5crude fat (%)8.5crude fibre (%)1.5crude ash(%)7moisture (%)8calcium (%)0.80phosphorus (%)0.55sodium (%)0.5potassium (%)0.85linoleic acid (%)1.2a-linolenic acid (%)0.15arachidonic acid (%)0.02EPA (%)0.1DHA (%)0.1

Additives vitamin A (IE/kg)12500vitamin D3 (IE/kg)1250vitamin E (dl-alfa-tocoferyl acetaat (mg)600vitamin B12 (mg)0.05iron II sulphate monohydrate (mg)63manganese ll oxide (mg/kg)23copper ll sulphate pentahydrate (mg/kg)11zinc sulphate monohydrate (mg/kg)111Iodine (calcium iodate, anhydrous) (mg/kg)       1.1sodium selenite (mg/kg)0.2zeolite (%)0.3with natural antioxidants 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Intestinal
Average rating:  
 0 reviews