SANIMED Kitten

SANIMED Kitten

on saadaval 1,5 kg ja 4,5 kg pakendis

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Kitten

SANIMED Kitten on täisväärtuslik toit kassipoegadele. 

Kudede kasv ja areng on kassipoja eluetapil kõige kiiremad ja toitumisel on kasvuperioodil oluline roll. SANIMED Kitten sobib kassipoegadele vanuses 4 nädalat kuni 12 kuud. See annab Teie kassipojale kõik vajaliku optimaalseks arenguks. 

SANIMED Kitten 

  • Hoiab optimaalset kasvutempot
  • Parandab naha ja karvkatte seisundit
  • Hoiab väljaheite normaalset konsistentsi
  • Vähendab urolitiaasi tekkeriski, hoides uriini pH tasemel 6.3
  • Korrektses tasakaalus fosfor, kaltsium ja D-vitamiin toetavad luustiku arengut
  • Kergestiseeditav
  • Loodud arvesse võttes tiinete ja imetavate kasside vajadusi
  • Kõrge oomega-3 rasvhapete sisaldus parandab naha ja karvkatte olukorda ning suurendab kohanemisvõimet

Kuseteede funktsioonihäired

Ka kassipoegadel võivad esineda põiekivid. SANIMED Kitten ennetab struviitkristallide teket, hoides uriini pH optimaalsel tasemel, sellele aitab kaasa struviidikristalle tekitavate koostisosade madal tase (magneesium, ammoonium, fosfaat). 

Kasv 

SANIMED Kitten’i koostis vastab kõikide kassitõugude kasvuperioodi toitainetevajadusele. Selles eluetapis on kudede kasv ja areng kõige kiiremad. SANIMED Kitten kaltsiumi, fosfori ja D-vitamiini vahekord on sobiv luustiku optimaalseks arenguks. Kõrge EPA sisaldus stimuleerib eikosanoidide sünteesi, millel on põletiklisi protsesse ja atoopilisi reaktsioone leevendav mõju. 

Madal pH

SANIMED Kitten hoiab uriini pH-taseme 6.3 läheduses ja sisaldab vähe struviidikristallide ehituskive magneesiumi, fosforit ja valku. Struviitne urolitiaas võib ka kassipoegadel põhjustada alumiste kuseteede vaevusi. Madal pH-tase ning madal magneesiumi, ammooniumi ja fosfaadi tase aitab ennetada struviidikristallide teket. 

Toitmisjuhised:

Kassi pikaealisuse ja tervena elatud elu vundament on kassipoja-eas. Kassi füüsiline vorm erinevates eluetappides mõjutab suuresti tema eeldatavat eluiga. Ideaalne vorm vähendab ka haigusriske. Vormi määrab toitumine ja treening. Toitumisjuhised aitavad Teil kindlaks määrata oma kassipojale sobiva toidukoguse. 

Koostis

Riis, veetustatud linnuliha, loomne rasv (lind, veis), mais, oder, maisigluteen, loomse valgu ekstrakt, veetustatud kalaliha, kuivatatud peedimass, hüdrolüüsitud kanamaks, kalaõli (lõheõli), täismunapulber, linaseemneõli, pärm, mineraalained, tselluloos, veetustatud hemoglobiin 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Kitten
Average rating:  
 0 reviews