SANIMED Osteoarthritis

SANIMED Osteoarthritis 

on saadaval 3 kg ja 12,5 kg pakendis

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Osteoarthritis

SANIMED Osteoarthritis  on täisväärtuslik ravitoit koertele alates vanusest 6 kuud, mis on loodud liigeste ainevahetuse toetamiseks osteoartriidi korral. 

SANIMED Osteoarthritis sisaldab naturaalseid toitaineid, mis aitavad aeglustada põletikulisi reaktsioone liigestes. See leevendab valu ning aitab vältida kõhrede edasist kahjustumist alates 6. elukuust. 

SANIMED Osteoarthritis

  • Kalaõli (oomega-3 rasvhapped) ja beeta-1.3/1.6-glükaanid aitavad vähendada põletikuprotsesse liigestes ja kõhrete kahjustumist.

  • Želatiini hüdrolüsaat stimuleerib kõhre kasvu ja aitab aeglustada edasist kahjustumist.

  • Sobilik koertele, kes on vanemad kui 6 kuud. 

Artriit

SANIMED Osteoarthritis’e kolmel funktsionaalsel koostisosal – kalaõli (lõheõli 3.6%), želatiini hüdrolüsaat (2.5%) ja beeta-1,3/1,6-glükaan (0,08%) – on positiivne mõju osteoartriiti põdevatele koertele. Kalaõli aitab vähendada põletikulisi protsesse liigestes ja kõhrestruktuuri kahjustumist. Kalaõli toimeaineks on polüküllastumata oomega-3-rasvhapped, mida kutsutakse eikosapentaeenhappeks (EPA). 2.5% želatiini hüdrolüsaati ja 0.08% beeta-1,3/1,6-glükaani sisaldav dieet parandab märgatavalt liikuvust ning vähendab kurnatust ja valu

Toitmisjuhised: 

Allolevad toidukoguse soovitused põhinevad keskmistel näitajatel. Jälgi alati hoolikalt oma koera konditsiooni ja kohanda toidukogused vastavalt koera füüsilisele seisundile. 

Koostis:

Mais, oder, veetustatud linnuliha, kuivatatud peedimass, riisikliid, linaseemneõli, kalaõli (lõheõli, 3,6%), seaželatiini hüdrolüsaat (2,5%), linaseemned, hüdrolüüsitud kanamaks, tselluloos, mineraalained, loomne rasv, beeta-1,3/1,6-glükaanid (0,08%) 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Osteoarthritis
Average rating:  
 0 reviews