SANIMED Renal pouch

SANIMED Renal

100 grammis (kotikeses)

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Renal

Liver/Stones 

SANIMED Renalon kassidele mõeldud dieet-täistoit, mille otstarve on toetada neerude tööd kroonilise neerupuudulikkuse korral. 

Toitmissuunised.Andke seda dieettoitu ainsa toiduna või kombineerige seda kuivtoiduga SANIMED Renal. Järgige toitmiskava ning kohandage seda, kui see on vajalik kassi kehakaalu säilitamiseks. Päevane toidukogus tuleb jagada kaheks või enamaks toidukorraks. Soovituslik kasutusaeg on esialgu kuni 6 kuud. Hinnake oma kassi seisundit regulaarselt ning veenduge, et tagatud oleks juurdepääs värskele ja puhtale joogiveele. Enne toote kasutamist või kasutamise pikendamist on soovitatav pöörduda loomaarsti poole. 

Koostis: kanasüda, kanapugu, seakops, kanarasv, riis, kartul, mineraalained, kalaõli, oder, kaaliumtsitraat.

Analüütiline koostis: toorvalk 7,8%, kogu rasv 10,2%, kogu kiud 0,9%, kogu tuhk 2,3%, niiskus 73%, kaltsium 0,18%, fosfor 0,16%, naatrium 0,10%, kaalium 0,39%, linoolhape 1,6%, alfa-linoleenhape 0,2%, eikosapentaeenhape 0,19%, dokosaheksaeenhape 0,15%, arahhidoonhape 0,01%. Lisaained kg kohta.

Toidulisandid: A-vitamiin 3000 RÜ, D3-vitamiin 200 RÜ, E-vitamiin 30 mg, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 15 mg, mangaan (mangaan-II-sulfaatmonohüdraat) 3 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) 0,75 mg, tauriin 1,5 g.

SANIMED toodete valmistamisel ei ole kasutatud kunstlikke maitseparandajaid ega värvaineid.Parim enne kuupäeva, partiinumbri ja registreerimisnumbri leiate koti tagaküljelt. Hoidke jahedas ja kuivas kohas. Puhastage söögi- ja jooginõusid regulaarselt. Ainult loomaarsti retseptiga. 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Renal pouch
Average rating:  
 0 reviews