SANIMED Renal

SANIMED Renal 

on saadaval 3 kg ja 12,5 kg pakendis

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Renal

Liver/Stones

SANIMED Renal/Liver/Stones on täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele, mille eesmärk on toetada neerufunktsiooni kroonilise neerupuudulikkuse korral, toetada maksatalitlust kroonilise maksapuudulikkuse korral ja vähendada uraatide, oksalaatide ja tsüstiinkukkude moodustumist. 

Näidustused: 

 • Krooniline neerupuudulikkus
 • Maksapuudulikkus (välja arvatud sapi staas ja vaseühendite ladestumine)
 • Kaltsiumoksalaadi ladestumine
 • Ammooniumuraadi ladestumine
 • Urolitiaas

Kas Teie koer kannatab kroonilise neerupuudulikkuse, maksapuudulikkuse või põiekivide käes? SANIMED Renal aitab aeglustada teie koera kroonilist neeru- või maksapuudulikkust ja hoiab ära kusepõie kivid. 

SANIMED Renal

 • Madal fosforisisaldus pärsib neerupuudulikkust.
 • Madal kaltsiumisisaldus vähendab kaltsiumoksalaadi moodustumist.
 • Madal proteiinisisaldus ja kergestiseeduv valk vähendab põiekivide moodustumise riski (tsüstiini-, ammooniumuraadi- ja kaltsiumoksalaadi-tekkelised).
 • Kontrollitud uriini happesus.
 • Madal soolasisaldus ennetab kõrget vererõhku ja vedelikupeetust.
 • Lõheõli soodustab neerude filtrifunktsiooni.
 • Suurem E-vitamiini sisaldus kaitseb maksa- ja neerurakke kahjustuste eest.
 • Madal proteiinisisaldus vähendab kahjulike ainevahetusjääkide (ammoniaak, karbamiid) ladestumist veres.
 • Erakordselt maitsev koostis stimuleerib söögiisu ja aitab vältida kaalukadu. 

Ammooniumuraat-, kaltsiumoksalaat- ja tsüstiin-urolitiaas 

SANIMED Renal sobib patsientidele, kelle puhul on vaja ennetada ammooniumuraat-, kaltsiumoksalaat- ja tsüstiin-urolitiaasi. Korduvat urolitiaasi ennetava dieetravi eesmärk on vähendada kivide teket soodustavate ainete kontsentratsiooni uriinis ja viia uriini pH tasemeni, mis aitab ennetada kivide tekkimist. SANIMED Renal vastab neile nõudmistele.

Krooniline neerupuudulikkus

Kroonilist neerupuudulikkust põdevate koerte dieetravi aluseks on fosfori ja valgu tarbimise piiramine ning rohke oomega-3-rasvhappe tarbimine. SANIMED Renal täiendavad näitajad on selle vähene naatriumisisaldus, positiivne leelise liig ja kõrge E-vitamiini tase. SANIMED Renal positiivne leelise liig aitab ennetada atsidoosi. 

Maksapuudulikkus 

Maksapuudulikkusega patsientide dieetravi peamine eesmärk on entsefalopaatia arenemise ennetamine. Ammoniaagi ladestumine selle uureaks muutumise vähenemise tõttu on arvatavasti maksa entsefalopaatia olulisim põhjus. Ammoniaagi ladestumist saab vähendada, vähendades valkude lagundamist maksas ja ammoniaagi imendumist käärsoole seina kaudu. 

SANIMED Renal vähene valgusisaldus vähendab valkude lagunemist. Rohke peedimassisisaldus looma dieedis stimuleerib ammoniaagi ühinemist bakteriaalseks valguks käärsoole valendikus, võimaldades sel moel pääseda ringlusse väiksemal ammoniaagihulgal. SANIMED Renal vähene naatriumisisaldus aitab hoida kontrolli all portaalset hüpertensiooni ja astsiiti.

 

Toitmisjuhised:

Allolevad toidukoguse soovitused põhinevad keskmistel näitajatel. Jälgi alati hoolikalt oma koera konditsiooni ja kohanda toidukogused vastavalt koera füüsilisele seisundile. 

Koostis:

Oder, mais, riis, loomne rasv (lind), veetustatud linnuliha, kuivatatud peedimass, kalaõli (lõheõli), täismunapulber, taimne rasv, pärm, hüdrolüüsitud kanamaks, mineraalained 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Renal
Average rating:  
 0 reviews