SANIMED Senior Cat

SANIMED Senior

on saadaval 1,5 kg ja 4,5 kg pakendis

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Senior

SANIMED Senior on on täisväärtuslik toit vananevatele kassidele.  

Kui Teie kass on jõudnud kõrgesse ikka, on oluline säilitada tema head füüsilist vormi ja vältida vananemisest tingitud tervisehädasid. SANIMED Senior on sarnaselt teistele SANIMED sarja toitudele naturaalne ning pikka ja tervena veedetud elu toetav täistoit. 

SANIMED Senior 

  • Kassidele vanuses üle 8 aasta.
  • Toetab organismi tervist vananemise faasis.
  • Tasakaalustatud fosforisisaldus ennetab kaltsiumoksalaatide ladestumist neerudes.
  • Madal proteiinisisaldus vähendab koormust neerudele ja maksale.
  • Vähendab levinud haiguste riski.
  • Tänu kvaliteetsele toorainele kergesti seeditav.
  • Loodud spetsiaalselt vananevate kasside toitumisvajaduste täitmiseks

Tervislik vananemine 

SANIMED Senior on loodud täitma kõikide tõugude vananevate kasside toitumisvajadusi. Kõrge oomega-3 rasvhapete ja E-vitamiini tase tagavad kassi pika eluea ja hea tervise. 

Optimaalne pH-tase

Vanematel kassidel on eriti kõrge risk struviitkristallide ja kaltsiumoksalaat-urolitiaasi tekkeks. Struviitkristallide moodustumis vältimiseks on vajalik uriini madal pH ning struviidikristallide moodustumist soodustavate ainete osakaalu vähendamine toidus (magneesium, ammoonium, fosfaat). Liiga madal pH-tase aga soodustab kaltsiumoksalaatide teket, mistõttu SANIMED Senior hoiab uriini pH optimaalsel tasemel 6.8. Toit sisaldab vähe struviitkristallide tekkeks vajalikke magneesiumi, fosforit ja valku. Madal valgusisaldus koostoimes madala kaltsiumisisaldusega vähendab kaltsiumoksalaatide moodustumise riski. .  

Urinaartrakti talitlushäired

Ka vanematel kassidel tekivad tihti põiekividest tingitud kuseteede probleemid. Lisaks struviitkristallidele ohustavad neid ka kaltsiumoksalaadid. Mõlemat sorti põiekivide vastu on võimalik võidelda, hoides urinaartrakti pH-taseme madalal ning vähendades struviidikristallide teket soodustavate ainete hulka toidus (magneesium, ammoonium, fosfaat). 

Neerupuudulikkus

Neerupuudulikkus ilmneb 30% üle 15-aastastel kassidel ning on põiekivide järel teine enimesinev kasside terviseprobleem. SANIMED Senior’i madal valgusisaldus vähendab koormust neerudele. Madal proteiini ja fosfori sisaldus ning kõrge polüküllastumata oomega-3 rasvhapete tase toetavad neerude tööd. 

Toitmisjuhised:

 SANIMED Senior spetsiaalne koostis vähendab levinumate haiguste riski. Määra juhiste järgi oma vananeva kassi päevane toidukogus, mis aitab tal säilitada ideaalset füüsilist vormi. Hea vorm on tervise ja pikaealisuse alus. 

 

Koostis

Riis, oder, mais, loomne rasv (lind, veis), maisigluteen, loomse valgu ekstrakt, veetustatud linnuliha, kuivatatud peedimass, veetustatud kalaliha, kalaõli (lõheõli), hüdrolüüsitud kanamaks, mineraalained, pärm, täismunapulber, tselluloos, linaseemneõli 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Senior Cat
Average rating:  
 0 reviews