SANIMED Skin/Sensitive Cat

SANIMED (Atopy)/Skin/Sensitive

saadaval 100 grammis (kotikeses), 1,5 kg ja 4,5 kg pakendis

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED (Atopy)/Skin/Sensitive

Hüdrolüüsitud valk 

SANIMED Atopy / Sensitive on täisväärtuslik ravitoit kassidele, mis aitab vähendada toiduallergiaid ning parandada naha olukorda allergilise dermatiidi puhul. SANIMED Atopy/Sensitive on peagi saadaval uue tootenimega SANIMED Skin/Sensitive. 

Näidustused

  • Allergiad ja toidutalumatus teatud toitainete suhtes (hüdrolüüsitud valk).
  • Atoopia (allergiline dermatiit).
  • Insektsiidne dermatiit.
  • Koliit.
  • Soolepõletikud (põletikulise soole sündroom). ​
  • Keskkonnaallergia (atoopia) ja kirpallergia on kõige levinumad nahahaigused kassidel. Toiduallergia ja toidutalumatus, infektsioonid ja hormonaalsed häired võivad samuti põhjustada nahaprobleeme. 

SANIMED (Atopy)/Skin/Sensitive

  • Hüdrolüüsitud valgud aitavad ennetada allergilisi reaktsioone toidule.
  • Kalaõli (5%) ja kurgirohuõli (0.5%) aitavad vähendada põletikulisi reaktsioone, nahapunetust ja sügelust.
  • Loodud ülitundlikkuse, atoopia ja kirpallergia raviks.
  • Aitab leevendada haigusnähte ja sümptome.

Ainus loomse proteiini allikas on hüdrolüüsitud kalavalk. 

Atoopia

Atoopilise dermatiidi ravi eesmärk on pärssida kroonilist nahapõletikku. Lõheõli sisaldab rikkalikult eikosapentaeenhapet (EPA) ja kurgirohuõli rohkelt gamma-linoleenhapet (GLA). EPA ja GLA manustamine stimuleerib põletikuvastaste eikosanoidide sünteesi, vähendades sellega nahapõletiku sümptomeid.

Koliit ja põletikulise soole sündroom (IBD)

Koliidi ja soolepõletike ravimiseks kassidel soovitatakse kasutada hüpoallergeenseid ja kergestiseeditavaid valguallikaid koos EPA-ga. Hüdrolüüsitud valk on märgatavalt kergemini seeditav kui toorvalgud. Tänu sellele on see väga sobilik seedehäirete raviks.

Toetab struviidikristallide ja kaltsiumoksalaadi ennetamist

Uriini keskmine pH on 6.4. Selline pH-tase soodustab struviidikristallide lahustumist ja ennetab nende teket. Lisaks on SANIMED Atopy/Sensitive madala magneesiumisisladusega ning suhteliselt madala fosfori- ja valgusisaldusega. Seetõttu stimuleerib see struviidivastast toimet. Kaltsiumoksalaat-urolitiaasi risk on väiksem, kuna SANIMED Atopy/Sensitive sisaldab suhteliselt vähe nii kaltsiumit kui glütsiini (mis moodustavad substraadi oksalaadi sünteesiks).

Toitmisjuhised:

Kassil peab kogu aeg olema ligipääs puhtale värskele joogiveele. Päevane soovitatav toidukogus peaks olema jaotatud kahe või enama toidukorra peale. Järgige toitmissoovitusi, kuid jälgige oma kassi konditsiooni ning korrigeerige vajadusel söödetavaid toidukoguseid, et hoida kassi optimaalset kehakaalu. 

Koostis

Riis (35%), hüdrolüüsitud kala (18%), kartulivalk, loomne rasv (lind), kalaõli (lõheõli), kartulitärklis, kuivatatud peedimass, tselluloos, mineraalained, hüdrolüüsitud kanamaks (1,5%), kurgirohuõli, linaseemneõli 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Skin/Sensitive Cat
Average rating:  
 0 reviews