SANIMED Skin/Sensitive pouch

SANIMED (Atopy)/Skin/Sensitive

 100 grammis (kotikeses)

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED (Atopy)/Skin/Sensitive

Hüdrolüüsitud valk 

SANIMED Atopy/Skin/Sensitiveon kassidele mõeldud dieet-täistoit, mille otstarve on vähendada toiduallergiat ja soodustada naha funktsioone allergilise dermatiidi korral.

Toitmissuunised.Seda dieettoitu tuleks anda ainsa toiduna või kombineerida kuivtoiduga Sanimed Aropy/Skin/Sensitive. Järgige toitmiskava, kuid kohandage seda, kui see on vajalik kassi kehakaalu säilitamiseks. Päevane toidukogus tuleb jagada kaheks või enamaks toidukorraks. Toiduallergiat põdevate kasside puhul on selle toidu soovituslik kasutusaeg 3 kuni 8 nädalat, dermatiidi ja liigse karvakao korral on toitmisperiood kuni 2 kuud. Kui kõik allergianähud on kadunud, võib toitu kasutada katkematult. Enne pikemaajalist kasutamist on soovitatav pöörduda uuesti loomaarsti poole. Kassil peab olema alati juurdepääs värskele joogiveele. Enne toote kasutamist on soovitatav pöörduda loomaarsti poole.

Koostisained: lõhe, kartul, riis, mineraalained, kalaõli, peedimass, kurgirohuõli.  

Keskmine analüütiline koostis: toorvalk 8,6%, kogu rasv 9,8%, kogu tuhk 2,7%, kogu kiud 0,9%, niiskus 70%, kaltsium 0,45%, fosfor 0,32%, naatrium 0,2%, kaalium 0,25%, magneesium 0,04%, linoolhape 0,2%, alfa-linoleenhape 0,1%, eikosapentaeenhape 0,2%, dokosaheksaeenhape 0,2%, arahhidoonhape 0,01%, gammalinoleenhape 0,04%. Lisaained kg toidu kohta.

Toidulisandid: A-vitamiin 3000 RÜ, E-vitamiin 280 RÜ, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 15 mg, mangaan (mangaan-II-sulfaatmonohüdraat) 3 mg, vask (vasksulfaatpentahüdraat) 2,5 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) 0,75 mg, tauriin 1,5 g, DL-metioniin 2 g.

Zootehnoloogilised lisaained (uriini pH vähendamiseks): ammooniumkloriid 1,7 g.

Sanimed toodete valmistamisel ei ole kasutatud kunstlikke maitseparandajaid ega värvaineid. Parim enne kuupäeva, partiinumbri ja registreerimisnumbri leiate koti tagaküljelt. Hoidke jahedas ja kuivas kohas. Puhastage söögi- ja jooginõusid regulaarselt.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Skin/Sensitive pouch
Average rating:  
 0 reviews