SANIMED Weight Reduction Cat

SANIMED Weight Reduction

on saadaval 100 grammis (kotikeses)1,5 kg ja 4,5 kg pakendis 

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Weight Reduction cat

Diabeet/artroos 

SANIMED Weight Reduction  on täisväärtuslik ravitoit ülekaalulistele kassidele.

Näidustused

 • Rasvumine
 • Kaalujälgimine
 • Artriit
 • Diabeet
 • Hüperlipideemia
 • Pankreatiit (kombinatsioonis hüperlipideemia, koliidi või kõhukinnisusega)
 • Kui Teie kass on ülekaaluline või kaldub rasvuma, aitab sobiv ravitoit saavutada ja hoida ideaalkaalu. SANIMED Weight Reduction toetab Teie kassi tervist ka põiekivide, liigeseprobleemide (osteoartriit) ja diabeedi korral.

SANIMED Weight Reduction

 • Madal metaboliseeruva energia ja rasva tase koostöös kõrge kiudainete sisaldusega soodustab kaalulangust, andes siiski kassile täiskõhutunde.
 • Suurem valgusisaldus soodustab lihasmassi säilimist.
 • Lõheõli ja hüdrolüüsitud želatiin leevendavad põletikulisi protsesse ja aitavad aeglustada kõhrkudede kahjustumist.
 • Hoiab uriini pH tasemel 6.4.

SANIMED Weight Reduction on saadaval nii kuivtoidu kui kilepakendis konservina. Mõlema variandi koostis on sama ja neid võib omavahel varieerida. SANIMED Weight Reduction’it võiks sööta, kuni kass on saavutanud oma ideaalkaalu. Seejärel võib naasta tavapärase SANIMED Health toidu juurde.

Diabeet

SANIMED Weight Reduction on väga kõrge kiudainesisaldusega, lisaks on toit valgurikas, kuid süsivesikutevaene. Selline koostis võimaldab veresuhkru taset kontrolli all hoida. Oluline on kohandada päevast insuliiniannust vastavalt ravitoidust saadavatele toitainetele.

Täiskõhutunne

Rasvumise ravi põhineb negatiivse energiabilansi tekitamisel – toitainete tarbimist vähendatakse, suurendades samal ajal füüsilist aktiivsust. SANIMED Weight Reduction lihtsustab toidu kaudu tarbitava energia vähendamist. Sellel dieettoidul on madal metaboliseeruva energia tase, mis saavutatakse rasvasisaldust vähendades ning kiudainete taset tõstes. Seetõttu tekitab SANIMED Weight Reduction täiskõhutunde ja rahuldab kassi isu. Ravitoit sobib ka optimaalse kehakaalu säilitamiseks, see on täisväärtuslik ja toitmise kestusele ei ole piiranguid.

Artriit

Rasvumine on kassidel üks olulisemaid artriidi riskifaktoreid. Kaalulangetamine vähendab väga suure tõenäosusega ka osteroartriidi sümptomeid. Vaevuste vähendamiseks sisaldab SANIMED Weight Reduction ka lõheõli ja želatiini hüdrolüsaati.

Toitmisjuhised

Kassil peab kogu aeg olema ligipääs puhtale värskele joogiveele. Päevane soovitatav toidukogus peaks olema jaotatud kahe või enama toidukorra peale. Järgige toitmissoovitusi, kuid jälgige oma kassi konditsiooni ning korrigeerige vajadusel söödetavaid toidukoguseid, et hoida kassi optimaalset kehakaalu.

 

Koostis

Oder, loomse valgu ekstrakt, tselluloos, veetustatud linnuliha, maisigluteen, kartulitärklis, riis, kuivatatud jaanikaunad, herned, kuivatatud lutsern, loomne rasv (lind), pärm, hüdrolüüsitud kanamaks, želatiin (hüdrolüüsitud), lõheõli, veetustatud hemoglobiin, mineraalained

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Weight Reduction Cat
Average rating:  
 0 reviews