SANIMED Weight Reduction pouch

SANIMED Weight Reduction

100 grammis (kotikeses)

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Weight Reduction cat

Diabeet/artroos 

SANIMED Weight Reductionon kassidele mõeldud dieet-täistoit, mille otstarve on vähendada kehakaalu.

Toitmissuunised. Andke seda dieettoitu ainsa toiduna või kombineerige seda kuivtoiduga SANIMED Weight Reduction. Järgige toitmiskava ning kohandage seda, kui see on vajalik kassi kehakaalu säilitamiseks. Päevane toidukogus tuleb jagada kaheks või enamaks toidukorraks. Soovituslik kasutusaeg on seni, kuni saavutatud on soovitud kehakaal. Hinnake oma kassi seisundit regulaarselt ning veenduge, et tagatud oleks juurdepääs värskele ja puhtale joogiveele. Enne toote kasutamist on soovitatav pöörduda loomaarsti poole.

Koostis: kanapugu, kanamaks, kartul, seakops, riis, tselluloos, mineraalained, kalaõli, oder, kaaliumtsitraat, hüdrolüüsitud kollageenvalk, pärm.

Analüütiline koostis: toorvalk 8,7%, kogu rasv 2,4%, kogu kiud 3,5%, kogu tuhk 2,1%, niiskus 77%, kaltsium 0,2%, fosfor 0,16%, naatrium 0,18%, ainevahetuses tekkiv energia: 882 kcal/kg.

Lisaained kg kohta. Toidulisandid: D3-vitamiin 200 RÜ, E-vitamiin 30 RÜ, tsink (tsinksulfaatmonohüdraat) 15 mg, mangaan (mangaan-II-sulfaatmonohüdraat) 3 mg, vask (vasksulfaatpentahüdraat) 1 mg, jood (veevaba kaltsiumjodaat) 0,75 mg, L-karnitiin 200 mg, tauriin 1,5 g. Zootehnoloogilised lisaained (uriini pH vähendamiseks): ammooniumkloriid 1,3 g.

SANIMED toodete valmistamisel ei ole kasutatud kunstlikke maitseparandajaid ega värvaineid. Parim enne kuupäeva, partiinumbri ja registreerimisnumbri leiate koti tagaküljelt. Hoidke jahedas ja kuivas kohas. Puhastage söögi- ja jooginõusid regulaarselt. Ainult loomaarsti retseptiga.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Weight Reduction pouch
Average rating:  
 0 reviews