SANIMED Weight Reduction

SANIMED Weight Reduction

on saadaval 3 kg ja 12,5 kg pakendis, vorst 400 g

Te saate sooritada ostud meie e-poes kasutades teie veterinaari poolt väljastatud koodi alusel

SANIMED Weight Reduction

SANIMED Weight Reduction on täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele kaalulangetamise soodustamiseks. 

Üha enam koeri on ülekaalulised. Rasvumine on suur riskitegur paljude terviseprobleemide puhul. Kui Teie koer on ülekaaluline, on oluline reguleerida tema toidukoguseid. Kasutage SANIMED Weight Reduction toitu, et tuua oma koer tagasi ideaalkaalu. 

SANIMED Weight Reduction

  • On madalaima energiasisaldusega dieettoit.

  • Kõrge kiudainesisaldus ja madal metaboliseeruva energia sisaldus võimaldab koeral saavutada täiskõhutunne, vähendades samal ajal kehakaalu.

  • Täiendav L-karnitiini sisaldus stimuleerib rasvade lagundamist organismis. ​

SANIMED Weight Reduction kuivtoit ja konserv on üheväärsed ning neid võib vabalt kombineerida või üksteisega asendada. 

Teie koer on saavutanud ideaalkaalu? Seda aitab säilitada SANIMED Weight Control.

Madal metaboliseeruv energia

SANIMED Weight Reduction tooted on madala metaboliseeruva energiasisaldusega, sisaldades vähe kergestiomastatavaid rasvhappeid ja rohkelt kiudaineid ning omastamatuid rasvhappeid. Toitude metaboliseeruva energia sisaldus on 245kcal/100g (ehk 1031kJ 100g toidus). Madala energiasisaldusega toitu saab anda suurema koguse, mis tagab täiskõhutunde kaalulangetamise ajal. 

Toitmisjuhised:

Kassil peab kogu aeg olema ligipääs puhtale värskele joogiveele. Päevane soovitatav toidukogus peaks olema jaotatud kahe või enama toidukorra peale. Järgige toitmissoovitusi, kuid jälgige oma kassi konditsiooni ning korrigeerige vajadusel söödetavaid toidukoguseid, et hoida kassi optimaalset kehakaalu.

Koostis

Kuivtoit: veetustatud linnuliha, tselluloos, kuivatatud peedimass, taimne struktuurrasv, kuivatatud kartul, kartulivalk, maisigluteen, kuivatatud õun, oder, herned, kuivatatud jaanikaunad, ekstraktitud sojaoad, pärm, loomne rasv (lind), linaseemned, kuivatatud lutsern, hüdrolüüsitud kanamaks

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

SANIMED Weight Reduction
Average rating:  
 0 reviews